DWAJ PANOWIE – duet improwizowany

46. FAMA GAZ-SYSTEM TERMINAL SZTUKI
Świnoujście, 15-27 VIII 2016

  • Data 18.08.2016
  • Godzina 21:30
  • Adres ul. Armii Krajowej 3, Świnoujście
  • Miejsce Jazz Club Central'a – SCENA

DWAJ PANOWIE zapraszają na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch doświadczonych wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Wieczór będzie nacechowany gęstymi relacjami postaci, dawką dobrej komedii i zaskakującymi sytuacjami.

MATEUSZ PŁOCHA | Aktor, lalkarz, improwizator, absolwent PWST we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 i 2016 roku szkolił się z improwizacji w Chicago m.in. w iO Chicago, Annoyance Theater, Second City oraz u Jimmiego Carrane’a. Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze oraz Opolskim Teatrem Lalki i Aktora.

ARTUR JÓSKOWIAK | Aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji, certyfikowany trener biznesu, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, współzałożyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Akademii Improwizacji. Laureat największych festiwali komediowych w kraju. Z improwizacji szkolił się u najlepszych trenerów z USA, Wielkiej Brytanii, Austrii, Słowenii, Francji. Prowadzi warsztaty z improwizacji. Ze sceną związany od 2006 roku.

www.facebook.com/dwajpanowie